9016 Litografier
Såld: 350 kr
Såldes den 10 april 2023 -
1079 Litografier
3 st, Ã…ke Pettersson, 77/100, 89/100, 21/60
Såld: 100 kr
Såldes den 9 december 2013 -
4101 Litografier
5 st, Åke Pettersson (NÅW) (f. 1925), Öland, signerad
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2013
Föremål som liknar litografier Ã…ke Pettersson
- Träfflista
- alla
- Visa alla